KONST / Litografier / Färglitografi 14677592
nr 1467 7592
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 134/360, Norrskär. Färglitografi, bildmått: 40x49, yttermått inklusive ram: 62x67 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:47:33
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr